Distribütörlüklerimiz

Ekran System

Siber güvenlik alanında siz değerli müşterilerimizin yanınızdayız.

Ekran System

Virginia Partnership Corporation (eski adıyla CIT) ve özel yatırımcılar tarafından desteklenen bir grup tutkulu dijital güvenlik uzmanı tarafından 2013 yılında kurulan Ekran System, Newport Beach – California’da genel merkezi bulunan Avrupa’daki ofisleri ve dünyanın her yerinde bulunan ortaklarıyla uluslararası bir şirket haline gelmiştir.

Ekran System platformu kullanıcılara granüler erişim denetimiyle güç kazandırırken, bilgilendirici denetim, gerçek zamanlı müdahale yetenekleri ve değerli veriler için gerekli güvenliği detaylı adli raporlama ile sağlayan bir çözümdür. Bu yüzden Ekran System dünyaca ünlü işletmeler ile küçük ve orta ölçekli işletmenin nihai seçimi olmuştur.

Shape dots arrow right

Ekran System
Çözümleri

Ekran System dünyaca ünlü işletmeler ile küçük ve orta ölçekli işletmenin nihai seçimi olmuştur.

Oturum Kaydetme

Ekran System®, kullanıcıların cihazlarında ne yaptığını monitör takibi yaparak video kaydı biçiminde metadata ile dizine aktarır. Aynı zamanda UAM yazılımı ile uç nokta cihazlarından çıkan ve uç nokta cihazlarına yapılan ses kayıtlarını yakalar.

Citrix ve Windows sunucular, lokalde bulunan iş istasyonları ve terminal sunucular üzerinde bulunan kullanıcıların aktivitelerini izleme olanağı sağlar. Aynı zamanda Linux/UNIX sunucular için Telnet SSH oturumlarını kaydeder. Her oturum kaydı uzak bağlantılar ve bağlanan kullanıcılar hakkında önemli detayları içerir. Bu kayıtları derinlemesine teftiş ve analiz için dışa aktarabilirsiniz.

Alarmlar ve Vakaya Müdahale

Ekran System esnek kural tabanlı sistemi ve otomatik müdahale özelliği ile hızlı ve etkili bir şekilde vakalara müdahale etmenizi sağlar. Ekran System’in bütünleşik kullanıcı aktivite denetim ve bildirim sistemi ile vakaları yayın akışı şeklinde izleyebilirsiniz.

- Gerçek zamanlı olarak şüheli aktiviteler hakkında bildirim alın
- İş sürekliliğini sağlayın - Güvenlik tehditlerini tanımlayın ve engelleyin İçeride bulunan tehditlerin oluşturabileceği zararı asgariye çekin
- Güvenlik vakalarını denetleyin
- BT uyumluluk gereksinimlerini karşılayın

Denetim ve Raporlama

İşletmenizin güvenlik postürünü kapsamlı ve bilgilendirici raporlar üzerinden içeride bulunan postansiyel tehditleri açığa çıkararak güçlendirin. Düzenli ve iç görülü raporlar ile yapabilecekleriniz:

- İşletmenizi risk altına sokan davranışları tanımlayın
- Zararlı aktiviteyi ön görerek zararı önleyin
- Siber güvenlik vakalarını azaltın ve teftiş edin

Blog

Yazılarımız

60f2b7b089f458bc9065beb787518094

Acronis Cyber Protect

Acronis Entegre siber koruma ile siber güvenliğinizi ve yedeklemenizi modernize edin Kesinti süresi, veri kaybı ve güvenlik ihlallerini daha düşük bir maliyetle önleyin Acronis Cyber

Hemen Oku
sophos mdr 1.jpg

Sophos MDR

Sophos MDR üstün siber güvenlik sonuçları sağlar. Sophos MDR, bilgisayarlarınızı, sunucularınızı, ağlarınızı, bulut iş yüklerinizi, e -posta hesaplarını ve daha fazlasını hedefleyen siber saldırıları tespit

Hemen Oku
İletişim

Tanışmak için sabırsızlanıyoruz

Size Faydamız
Sonra ne olur?
1

Size uygun bir zamanda bir görüşme planlıyoruz

2

Keşif ve danışmanlık toplantısı yapıyoruz

3

Bir teklif hazırlıyoruz

Hemen Randevu Alın