Hakkımızda

Mükemmelliği sunmaya adanmış bir ekip

Uzman seviyesinde tecrübelerimizi bir araya getirdiğimiz ve siz değerli iş ortaklarımızın dijital dönüşüm sürecinde yanındayız.

Biz Kimiz?

Uzun yıllar entegratör ve distribütörlük alanında çeşitli firmalarda aktif rol üstlenen ekibimiz Glox Teknoloji A.Ş. çatısı altında bilgi birikimini ve uzmanlıklarını siz değerleri müşterlerimizin hizmetine sunmaktadır. Ağ güvenliği, veri güvenliği, siber güvenlik, IT altyapıları gibi alanlarda sizlerin yanınızdayız.

Uzmanlık & Tecrübe

Glox Teknoloji olarak, kuruluşların hassas verilerini ve varlıklarını olası güvenlik tehditlerinden korumalarına yardımcı olmaya kendimizi adadık. Siber güvenlik sektöründe uzun yıllara dayanan deneyime sahip ekibimiz, müşterilerimize mümkün olan en iyi çözümleri ve hizmetleri sağlamak için benzersiz bir uzmanlığa sahiptir.

Kesintisiz Çalışıyoruz

Ülke çapındaki ağımız, özel vCIO’lar, özel güvenlik ve uyumluluk danışmanlık hizmetleri, 8/5 yardım masası ve daha fazlası gibi sınıfının en iyisi hizmetleri sunmamıza olanak tanır.

Neden biz

Bizimle çalıştığınızda, sorunlarınızı ve hedeflerinizi anlayan bir ekiple çalışıyor olacaksınız. Kaosun ortasında düzeni bulmanıza yardımcı olacağız.

Beraber daha iyi

Tüm ortaklıklarımıza saygı duyuyoruz ve kritik sorunları çözen ve aynı zamanda yüzünüzde bir gülümseme bırakan eğlenceli yollarla meşgul olmak için her türlü çabayı gösteriyoruz.

İşimizi seviyoruz ve müşterilerimize yardım etmeyi seviyoruz. Hayat her dakikanın tadını çıkarmamak için çok kısa!

İletişim

Kapsamlı İnceleme için
Bizimle İletişime Geçin

Size Faydamız
Sonra ne olur?
1

Size uygun bir zamanda bir görüşme planlıyoruz

2

Keşif ve danışmanlık toplantısı yapıyoruz

3

Bir teklif hazırlıyoruz

Danışmanlık Randevusu Alın