Distribütörlüklerimiz

WALLIX

Siber güvenlik alanında siz değerli müşterilerimizin yanınızdayız.

WALLIX

2003 yılında kurulan WALLIX, Avrupa’nın Kimlik ve Erişim Güvenlik Çözümleri uzmanıdır. WALLIX’in teknolojileri, günümüzün veri koruma sürecinde yaşanan zorluklara yanıt vermektedir. İş sürekliliğini sağlarken siber saldırıların tespitini garanti eder. Aynı zamanda bilişim altyapılarına ve hassas verilere erişim konusunda yapılmış olan regülasyonlara uyumluluğu da sağlar. WALLIX’in mevcut kanal yapısı 300’den fazla partner ve entegratörden oluşan bir ağ olarak tanımlanabilir. Euronext’te ALLIX olarak listelenen WALLIX, 2000’den fazla işletmeyi dijital dönüşüm süreçlerinde desteklemektedir.

WALLIX çözümleri Scale Agile modeli ile tasarlanmış olup, kullanıcıların IT & OT altyapılarına sorunsuzca entegre olurken, en son güvenlik standartlarına uyumluluğu konularında yardımcı olmaktadır.

WALLIX Türkiye Distribütörü Glox Teknoloji A.Ş. olarak tüm ihtiyaçlarda yanınızdayız.

wallix ekran goruntusu 1.jpg 2
Shape dots arrow right

WALLIX PAM4ALL

Günümüzde işletmelerin sadece hassas, ayrıcalıklı hesaplara değil bilişim altyapılarına yapılan tüm erişimleri güvenlik altına almaları elzemdir. WALLIX PAM4ALL, tüm WALLIX teknolojilerini bir araya getirerek ayrıcalıklı hesapları güvenli hale getirir ve korur. Rutin çalışmalar sırasında tüm kullancılar işletmeye ait bir takım dijital kaynağa erişirken ayrıcalığa ihtiyaç duyar. Bu ihtiyacın getirdiği zorlukların başında, kullanıcının bulunduğu konumdan bağımsız olarak istenilen görevi veya işlemi yapabilmesi için doğru zamanda, doğru ayrıcalık seviyesinde erişim sağlayabilmek gelir.

WALLIX PAM4ALL, çalışanlar, tedarikçiler, partner ve cihazlar dahil tüm kullanıcılar, tüm oturumlar, işletmeye ait stratejik varlıklar ve tüm uç nokta cihazlarına yönelik kontrol ve görünürlük sağlar.

Uzak Erişim Yönetimi

Üreticiler, denetçiler veya üçüncü parti bakım tedarikçileri için uzak erişim sağlar.

İncele

Oturum Yönetimi

Oturumları gözlemler, izler ve denetler.

İncele

Parola Yönetimi

Parola ve anahtarları korur, rotasyona tabi tutar ve zor parola kullanma ihtiyacını ortadan kaldırır.

İncele

En Az Yetki Yönetimi

Doğru zamanda, doğru kişiye doğru hakları tanıma işlemini gerçekleştirir. Böylece zararlı yazılımların ağınızda yanal ve dikey hareketlerini önler.

İncele

Çok Faktörlü Doğrulama

Sızıntıya uğrayan giriş bilgilerinin oluşturduğu riskleri ortadan kaldırır.

İncele

WALLIX IdaaS (Identity as a Service)

PAM tek destinasyonu olan bir yolculuk değildir. Aynı zamanda Kimlik ve Erişim yönetimini de içerir. WALLIX işletmeye ait varlıklara bağlanan iş gücünün yarattığı zorlukları ve riskleri ortadan kaldırmak için bir Kimlik Hizmeti Sağlayıcısı olarak da size yardımcı olur. WALLIX IDaaS platformu olarak bünyesinde üç farklı modülü bütünleşik olarak sağlar.

Kullanıcı Tanımlama ve Kullanıcı Geçerlilik Süresi Yönetimi

Basitleştirilmiş yönetim ve uygulamalara otomatik erişim için self servis portalı

Tek Oturum Açma (SSO)

Ön tanımlı uygulama kataloğuyla sorunsuz bağlantı kurar, lokal ve bulut dizinlerinde bulunan kimlikleri birleştirir.

Çok Faktörlü Doğrulama

Uygulamanın tipi ve kullanımına göre doğrulama işlemlerini koruma altına alır.

unnamed
Blog

Yazılarımız

wallix ekran goruntusu 1.jpg 1

Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi (PAM)

Ayrıcalıklı erişim yönetimi (PAM) yönetilebilir kaynaklarınızın (sunucular, switch, access point vb.) erişimlerini kontrol edebildiğiniz, erişim yetkileri tanımlayabildiğiniz, erişim kuralları yazabildiğiniz ve tüm erişimleri video ve

Hemen Oku
İletişim

Kapsamlı İnceleme için
Bizimle İletişime Geçin

Size Faydamız
Sonra ne olur?
1

Size uygun bir zamanda bir görüşme planlıyoruz

2

Keşif ve danışmanlık toplantısı yapıyoruz

3

Bir teklif hazırlıyoruz

Danışmanlık Randevusu Alın