Acronis Cyber Protect

Acronis Entegre siber koruma ile siber güvenliğinizi ve yedeklemenizi modernize edin

Kesinti süresi, veri kaybı ve güvenlik ihlallerini daha düşük bir maliyetle önleyin

Acronis Cyber Protect, uç noktaları, sistemleri ve verileri korumak amacıyla siber güvenliği, veri korumayı ve veri yönetimini yerel olarak entegre eden tek çözümdür. Entegrasyon ve otomasyon, toplam sahip olma maliyetini azaltıp verimliliği artırırken, rakipsiz koruma sağlar.

Geleneksel uç nokta koruma ürünleri yığını entegrasyona sahip değildir ve yönetim (lisansların sürdürülmesi, güncellemelerin ve yamaların yüklenmesi, güncellemelerden sonra uygunluğun doğrulanması ve farklı birçok kullanıcı arabirimini kullanarak birden fazla politikanın yönetilmesi) için çok daha fazla zaman gerektirir.

Acronis Cyber Protect, bir ajan, bir yönetim arabirimi ve bir lisans sunarak entegre olmayan çözümlerle ilişkili karmaşıklığı ve riskleri ortadan kaldırır.

Geleneksel virüs koruması ve yedekleme çözümleri, modern siber tehditlere karşı koruma sağlayamaz. Yedekleme ile entegre olmayan kötü amaçlı yazılım koruması çözümleri, verileri kurtaramaz ve verilerin ikincil bir yedek kopyasındaki tehditleri algılama becerisine sahip değildir. Kötü amaçlı yazılım koruması ile entegre olmayan yedekleme, yedeklemeleri devre dışı bırakan ve bozan modern fidye yazılımı türlerine karşı savunmasızdır.

Acronis Cyber Protect ile, yapay zeka tabanlı bir tehdit algılama motoru, algılama oranlarını artırmak ve yanlış pozitifleri önlemek için yedekleme verilerinden yararlanır. Gelişmiş kötü amaçlı yazılım koruması ve yedeklemenin entegrasyonu, bozuk verilerin otomatik olarak kurtarılmasını sağlar. Yedekler, ajana ve yedekleme dosyalarına yönelik saldırılara karşı korunarak verilerin temiz olması sağlanır. Otomatik algılama, önleme ve kurtarma, operasyonlarınızı kolaylaştırarak hem destek çağrılarının sayısını hem de her olayda harcanan süreyi azaltarak ekibinizi daha verimli hale getirir.

 

Karmaşık, entegre olmayan bir uç nokta çözümleri yığını, öğrenme ve destek için daha fazla zaman gerektirir ve entegrasyon ve otomasyondan faydalanmaz.

Birden fazla koruma teknolojisini tek bir çözümde birleştirmek yalnızca bu çözümün güvenilirliğini artırmakla kalmaz, aynı zamanda çözümü öğrenmek, dağıtmak ve sürdürmek için gerekli olan süreyi de azaltır. Acronis Cyber Protect ile, günümüz tehditlerine karşı tam koruma sağlayan tek bir entegre çözüm elde etmeniz yönetimi kolaylaştırmanıza, gereksiz yönetim süresinden kısmanıza ve toplam sahip olma maliyetini azaltmanıza olanak tanır.

Glox Teknoloji olarak sertifikalı ve konusunda uzman ekibimiz ile tüm Acronis ihtiyaçlarınızda yanınızdaır.

Tüm Yazılarımız

Daha Fazlası

Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi (PAM)

Ayrıcalıklı erişim yönetimi (PAM) yönetilebilir kaynaklarınızın (sunucular, switch, access point vb.) erişimlerini kontrol edebildiğiniz, erişim yetkileri tanımlayabildiğiniz, erişim kuralları yazabildiğiniz ve tüm erişimleri video ve

Hemen Oku

Fortigate Firewall

FortiGate NGFW nedir? Fortinet, uzak ofis, şube, kampüs, veri merkezi ve bulut gibi her yere ölçeklenebilen kusursuz yakınsama sağlayan güvenli ağ oluşturmanın öncüsüdür. FortiGate, FortiOS Everywhere’in

Hemen Oku

Sophos Endpoint

Sophos Intercept-X Eşsiz uç nokta tehdidi önleme elde edin. Intercept X, imzalara güvenmeden hem bilinen hem de bilinmeyen kötü amaçlı yazılımları tespit etmek için gelişmiş bir

Hemen Oku
İletişim

Kapsamlı İnceleme için
Bizimle İletişime Geçin

Size Faydamız
Sonra ne olur?
1

Size uygun bir zamanda bir görüşme planlıyoruz

2

Keşif ve danışmanlık toplantısı yapıyoruz

3

Bir teklif hazırlıyoruz

Danışmanlık Randevusu Alın