Sophos Endpoint

Sophos Intercept-X

Eşsiz uç nokta tehdidi önleme elde edin. Intercept X, imzalara güvenmeden hem bilinen hem de bilinmeyen kötü amaçlı yazılımları tespit etmek için gelişmiş bir makine öğrenimi biçimi olan derin öğrenmeyi kullanır.

Derin öğrenme, Intercept X‘i daha akıllı, daha ölçeklenebilir ve daha önce hiç görülmemiş tehditlere karşı daha etkili hale getirir. Intercept X, yalnızca geleneksel makine öğrenimini veya imza tabanlı algılamayı kullanan uç nokta güvenlik çözümlerinden daha iyi performans göstermek için derin öğrenmeden yararlanır.

Fidye Yazılımını İzinde Durdurun
Fidye yazılımı saldırılarını kuruluşunuza zarar vermeden önce engelleyin. Intercept X with XDR, kötü amaçlı şifreleme işlemlerini algılayan ve bunları ağınıza yayılmadan önce kapatan fidye yazılımı önleme teknolojisi içerir. Hem dosya tabanlı hem de ana önyükleme kaydı fidye yazılımlarını önler.

Şifrelenen tüm dosyalar güvenli bir duruma geri alınır; bu, çalışanlarınızın iş sürekliliğini minimum düzeyde etkileyerek kesintisiz çalışmaya devam edebileceği anlamına gelir. Ayrıntılı temizlik sonrası bilgileri alırsınız, böylece tehdidin nereden girdiğini, neye dokunduğunu ve ne zaman engellendiğini görebilirsiniz.

Glox Teknoloji olarak sertifikalı kadromuz ile uç nokta güvenliğinde konusunda lider üreticiler ile hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

Tüm Yazılarımız

Daha Fazlası

Acronis Cyber Protect

Acronis Entegre siber koruma ile siber güvenliğinizi ve yedeklemenizi modernize edin Kesinti süresi, veri kaybı ve güvenlik ihlallerini daha düşük bir maliyetle önleyin Acronis Cyber

Hemen Oku

Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi (PAM)

Ayrıcalıklı erişim yönetimi (PAM) yönetilebilir kaynaklarınızın (sunucular, switch, access point vb.) erişimlerini kontrol edebildiğiniz, erişim yetkileri tanımlayabildiğiniz, erişim kuralları yazabildiğiniz ve tüm erişimleri video ve

Hemen Oku

Fortigate Firewall

FortiGate NGFW nedir? Fortinet, uzak ofis, şube, kampüs, veri merkezi ve bulut gibi her yere ölçeklenebilen kusursuz yakınsama sağlayan güvenli ağ oluşturmanın öncüsüdür. FortiGate, FortiOS Everywhere’in

Hemen Oku
İletişim

Kapsamlı İnceleme için
Bizimle İletişime Geçin

Size Faydamız
Sonra ne olur?
1

Size uygun bir zamanda bir görüşme planlıyoruz

2

Keşif ve danışmanlık toplantısı yapıyoruz

3

Bir teklif hazırlıyoruz

Danışmanlık Randevusu Alın