Sophos Endpoint

Sophos Endpoint

Sophos Intercept-X

Eşsiz uç nokta tehdidi önleme elde edin. Intercept X, imzalara güvenmeden hem bilinen hem de bilinmeyen kötü amaçlı yazılımları tespit etmek için gelişmiş bir makine öğrenimi biçimi olan derin öğrenmeyi kullanır.

Derin öğrenme, Intercept X‘i daha akıllı, daha ölçeklenebilir ve daha önce hiç görülmemiş tehditlere karşı daha etkili hale getirir. Intercept X, yalnızca geleneksel makine öğrenimini veya imza tabanlı algılamayı kullanan uç nokta güvenlik çözümlerinden daha iyi performans göstermek için derin öğrenmeden yararlanır.

Fidye Yazılımını İzinde Durdurun
Fidye yazılımı saldırılarını kuruluşunuza zarar vermeden önce engelleyin. Intercept X with XDR, kötü amaçlı şifreleme işlemlerini algılayan ve bunları ağınıza yayılmadan önce kapatan fidye yazılımı önleme teknolojisi içerir. Hem dosya tabanlı hem de ana önyükleme kaydı fidye yazılımlarını önler.

Şifrelenen tüm dosyalar güvenli bir duruma geri alınır; bu, çalışanlarınızın iş sürekliliğini minimum düzeyde etkileyerek kesintisiz çalışmaya devam edebileceği anlamına gelir. Ayrıntılı temizlik sonrası bilgileri alırsınız, böylece tehdidin nereden girdiğini, neye dokunduğunu ve ne zaman engellendiğini görebilirsiniz.

 

Glox Teknoloji olarak sertifikalı kadromuz ile uç nokta güvenliğinde konusunda lider üreticiler ile hizmetlerimiz ile yanınızdayız.