Fortigate Firewall

FortiGate NGFW nedir?
Fortinet, uzak ofis, şube, kampüs, veri merkezi ve bulut gibi her yere ölçeklenebilen kusursuz yakınsama sağlayan güvenli ağ oluşturmanın öncüsüdür. FortiGate, FortiOS Everywhere’in kalbidir ve kapsayıcı güvenlik duvarları, sanal güvenlik duvarları ve cihazlar dahil olmak üzere çeşitli form faktörlerinde derin görünürlük ve güvenlik sağlar.

 

Fortinet, Ağ Güvenlik Duvarları için 2022 Gartner® Magic Quadrant™’ta Lider Seçildi
Fortinet bir kez daha Lider olarak kabul edildi ve Magic Quadrant™’ta 13. yılımızı kutlayarak Yürütme Becerisi’nde en üst sıraya yerleşti.

FortiGate Yeni Nesil Güvenlik Duvarlarının endüstrinin en iyi yatırım getirisini sağladığını, AI/ML destekli tehdit koruması sağladığını ve ağ ile güvenliğin yakınsamasını desteklediğini düşünüyoruz.

Tek bir işletim sistemi olan FortiOS üzerinde oluşturulan tüm özellik ve işlevlerle kuruluşlar, cihazlar, sanal ortamlar ve Güvenli Erişim Hizmeti Uç Noktası (SASE) dahil olmak üzere tüm çözümler ve form faktörlerinde tutarlı işlevselliğe erişebilir.

FortiGate NGFW, dünyanın en yaygın kullanılan ağ güvenlik duvarıdır ve tam görünürlük ve güvenli ağ yakınsama ile birlikte benzersiz yapay zeka destekli güvenlik performansı ve tehdit istihbaratı sunar.

Glox Teknoloji olarak firewall bakım ve kurulum hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

Tüm Yazılarımız

Daha Fazlası

siber-guvenlik-nedir

Siber güvenlik nedir?

Siber güvenlik, bireylerin ve kurumların dijital bilgi ve sistemlerini, zararlı saldırılara ve veri ihlallerine karşı koruma pratiğidir. Çağımızda teknolojinin hızla ilerlemesi ve hayatımızın neredeyse her

Hemen Oku
İletişim

Kapsamlı İnceleme için
Bizimle İletişime Geçin

Size Faydamız
Sonra ne olur?
1

Size uygun bir zamanda bir görüşme planlıyoruz

2

Keşif ve danışmanlık toplantısı yapıyoruz

3

Bir teklif hazırlıyoruz

Danışmanlık Randevusu Alın