Fortigate Firewall

Fortigate Firewall

FortiGate NGFW nedir?
Fortinet, uzak ofis, şube, kampüs, veri merkezi ve bulut gibi her yere ölçeklenebilen kusursuz yakınsama sağlayan güvenli ağ oluşturmanın öncüsüdür. FortiGate, FortiOS Everywhere’in kalbidir ve kapsayıcı güvenlik duvarları, sanal güvenlik duvarları ve cihazlar dahil olmak üzere çeşitli form faktörlerinde derin görünürlük ve güvenlik sağlar.

Fortinet, Ağ Güvenlik Duvarları için 2022 Gartner® Magic Quadrant™’ta Lider Seçildi
Fortinet bir kez daha Lider olarak kabul edildi ve Magic Quadrant™’ta 13. yılımızı kutlayarak Yürütme Becerisi’nde en üst sıraya yerleşti.

FortiGate Yeni Nesil Güvenlik Duvarlarının endüstrinin en iyi yatırım getirisini sağladığını, AI/ML destekli tehdit koruması sağladığını ve ağ ile güvenliğin yakınsamasını desteklediğini düşünüyoruz.

Tek bir işletim sistemi olan FortiOS üzerinde oluşturulan tüm özellik ve işlevlerle kuruluşlar, cihazlar, sanal ortamlar ve Güvenli Erişim Hizmeti Uç Noktası (SASE) dahil olmak üzere tüm çözümler ve form faktörlerinde tutarlı işlevselliğe erişebilir.

FortiGate NGFW, dünyanın en yaygın kullanılan ağ güvenlik duvarıdır ve tam görünürlük ve güvenli ağ yakınsama ile birlikte benzersiz yapay zeka destekli güvenlik performansı ve tehdit istihbaratı sunar.

 

Glox Teknoloji olarak firewall bakım ve kurulum hizmetlerimiz ile yanınızdayız.