En Az Yetki Yönetimi

Siber güvenlik alanında siz değerli müşterilerimizin yanınızdayız.

Yenilikçi En Az Yetki İlkesiyle Uç Nokta Güvenliği

Yenilikçi uç nokta ayrıcalık yönetimi ile arttırılmış yetkilere sahip olan kullanıcı hesapları ortadan kaldırın. Kullanıcı verimliliğini olumsuz yönde etkilemeden uygulama ve işlem seviyesinde izinler ile tüm uç nokta cihazlarından rakipsiz güvenliğe sahip olun.

BestSafe Özellikleri

Beyaz / Kara Listeler

Beyaz liste işletme uygulamaları, gri liste tehlikeli uygulamalar ve kara liste zararlı yazılımlar için.

Lokal Grup Üyeliği

Uygulama seviyesinde ayrıcalık yönetimi aracılığıyla klasik uç nokta yönetim araçlarından farklı olarak uç nokta güvenliğine proaktif yaklaşımda bulunun.

Parola Rotasyonu

Lokal yönetici hesaplarıyla kullanılan sayısın uç nokta cihazı ve araçları için parola paylaşımını sonlandırın.

Fidye Yazılım Denetimi

Diğer teknolojilerin aksine fidye yazılımlarını %100’e yakın başarı ile şifreleme aşamasında durdurur.

Uygulama Yönetimi

BestSafe’in benzersiz işlem seviyesi ayrıcalık yönetimi teknolojini kullanarak yenilikçi ve kullanımı kolay portal ile işletmenizde kullanılan tüm uygulamaları yönetin ve kontrol edin.

En Az Yetki İlkesi Uygulamak

BT ekibinize ek yük bindirmeden yönetici ayrıcalıklarının risklerini ortadan kaldırın. Uç nokta ayrıcalık yönetimi (EPM) en az yetki ilkesini sorunsuz ve granüler bir şekilde uygulama seviyesinde yetki vererek kullanıcılara daha etkin bir şekilde çalışmaları için ortam sağlar.

Zafiyet Bulunan Uç Nokta Cihazlarını Koruyun

Fidye yazılımı, zararlı yazılım ve kripto virüslerin ağınıza kullanıcı yetkilerini kısıtlayarak girmesini engelleyin. Uygulama ve işlem seviyesinde ayrıcalıkları kontrol ederek şifreleme işlemlerini engelleyin.

En İleri Seviye Uç Nokta Cihazı Yönetimi

Güvenlik

Proaktif, benzersiz uç nokta cihazı koruması için lokal yönetici ayrıcalıklarını kaldırarak en büyük tehditleri ortadan kaldırın

Üretkenlik

BT ekibinin etkileşimine ihtiyaç duymadan ve kullanıcı üretkenliğini aşağıya çekmeden en az yetki ilkesini etkili bir şekilde uygulayın

Uyumluluk

Güvenlik regülasyonlarıyla uyumluluğu elde edin. BestSafe uygulama seviyesinde ayrıcalık yönetimi sağlarken tüm uç noktadaki yönetici ve yetkilerini ortadan kaldırır

Yatırım Geri Dönüşü

Uç nokta cihazı yönetimini otomatize edin, merkezileştirin ve kullanıcı verimliliğini arttırarak yatırımınızın geri dönüşünü maksimize edin. BestSafe yüksek bulunurluk sağlarken kesintileri tolere eder

ai generated 8070001 1280

Güvenlikten Ödün Vermeden Güçlü Doğrulama

WALLIX Authenticator, yüksek güvenlikli bağlantı ile nerede olursanız olun sisteminize, uygulamalarınıza ve verilerinize güçlü çok faktörlü doğrulama imkânı sunar.

Sıfır Güven İlkesiyle Güvenlik

Sıfır güven ilkesi, nerede olursanız olun, kimliğinize ait kanıta ihtiyaç duyar. Kullanıcılar için herhangi bir teknik kısıtlama olmaksızın tüm BT ortamını korumak için yetkisiz erişimi önleyin, veri ihlallerini azaltın ve yatay hareket riskini azaltın.

WALLIX PAM4ALL Suite ile Kolay Entegrasyon

PAM çözümünüz nihai formuna ulaşır ve WALLIX Access Manager üzerinden daha da güçlü bir bağlantı sağlar.

Güvenli Uzak Erişim

Nerede olurlarsa olsunlar, çalışanlarınızın, partnerlerinizin ve tedarikçilerinizin kimliklerini doğrulayın ve oltalama veya diğer yöntemler ile parolaların çalınma riskini ortadan kaldırın. Uzaktan çalışan personeliniz ve tüm dijital etkileşimleri kolayca güven altına alın.

Basitleştirilmiş Kullanıcı Deneyimi

Kullanıcı dostu ve sürekli deneyim ile kolay kullanım. Tekil kullanıcı giriş noktası.

Uçtan Uca Sertifikalı Çözümler

GDPR ve CCPA dahil güvenlik regülasyonları ile uyum sağlayın.

Uyumlu Entegrasyon

WALLIX MFA güvenlik seviyesini arttırır ve WALLIX PAM4ALL süite ile uyumlu bir şekilde çalışır