Çok Faktörlü Doğrulama

Siber güvenlik alanında siz değerli müşterilerimizin yanınızdayız.

Kullanıcı Erişimini Merkezileştirin, Güvenli Hale Getirin ve Basitleştirin

Merkezi bir platformdan kritik iş uygulamalarına erişimi basitleştirin ve güvenli hale getirin. Stratejik varlıkları koruyun, verimliliği ve üretkenliği arttırın ve hem uygulama kullanıcıları hem de sistem yöneticileri için kullanıcı deneyimini geliştirin.

Kimlik Yönetimi Özellikleri

Merkez Dizin: Tek bir merkezi lokasyondan erişim haklarını kolayca yönetmek için kimlik kaynaklarını tekil bir kimlik doğrulama aracılığıyla toparlayın.

763869a33c8ac9e99a59500992c11127

SSO (Single Sign-On)

Kullanıcılara, her hedef uygulama için farklı bir parola yönetme ve kimlik bilgilerini tekrar tekrar girme yükünü ortadan kaldırmak için SSO deneyimi sağlayın.

Çok Faktörlü Doğrulama

Her şeye yeten tek bir MFA çözümü olmadığı için ihtiyaçlarınıza yönelik hangi MFA uygunsa onu seçin.

Trustelem Authenticator: Güvenli ve kolay kullanıma sahip olan, güçlü doğrulamaya sahip mobil uygulamadır. Ağ kapsama alanında Trustelem Authenticator anlık bildirimler alır. Bir cihaz çevrimdışı iken uygulama 6 rakamlı bir kod oluşturur. Cihazlarını yanlışlıkla kilitleyen kullanıcılara yönelik ek olarak uygulama parmak izi doğrulama ve 4 rakamlı PIN kodu seçeneklerini de kullanımınıza sunar.

SMS üzerinden OTP doğrulama: Başka amaçlarla da kullanılabildiği için kullanıcılar tarafından genel olarak bilinen basit ve pratik bir çözümdür.

FIDO 2 güvenlik cihazları: USB veya NFR fiziki anahtarlara dayalı çok faktörlü doğrulama yapmak için WebAuthn protokolü üzerinden gerçekleştirilebilir. WALLIX Trustelem, ANSSI sertifikalı cihazlar dahil tüm FIDO-2 uyumlu cihazları destekler.

Google Authenticator: veya herhangi bir RFC 6238 uyumlu OTP üreten mobil uygulamalar WALLIX Trustelem tarafından çok faktörlü doğrulama için desteklenir.

14562381 5500661
25225792 7015995

Doğrudan Uygulama Entegrasyonu

WALLIX Trustelem kullanımı daha basitleşsin diye Office 365, G Suite, Salesforce, Box, Dropbox, OwnCloud, NextCloud ve WordPress gibi uygulamalar ön tanımlı olarak gelir. Her uygulama için detaylı kurulum dokümanları bulunmaktadır.

Hızlı Kurun, Kolay Kullanın

WALLIX Trustelem yönetimi kolay ve kullanımı sezgisel olacak şekilde tasarlanmıştır.

Web tabanlı yönetim konsolu BT ekibinize kolayca dizin senkronizasyonunu ayarlayabileceği, harici kullanıcı ve uygulamaların kullanımını yönetebileceği, erişim kurallarını oluşturabileceği ve adapte edebileceği, etkinlikleri izleyebileceği ve erişim güvenliğini denetleyebileceği şekilde kullanım sağlar.