Ayrıcalıklı Erişim Yönetiminde Dünya Lideri

Kolay kurulum ve kullanımıyla WALLIX Bastion PAM çözümü, BT altyapısında bulunan, kritik konum arz eden ayrıcalıklı erişim hakları için sağlam güvenlik ve yönetim sağlar. Basitleştirilmiş PAM çözümü ile saldırı alanını daraltır, uyumluluklara yönelik gereksinimleri karşılar. 2022 Gartner® Magic Quadrant™’ da “Lider” olarak tanımlanmıştır.

WALLIX PAM

KAPSAMLI ERİŞİM GÜVENLİĞİ ÖZELLİKLERİ

Kritik varlıklarınızı siber saldırılardan güçlü ve kullanımı kolay Privileged Session Manager ile koruyun. Siber güvenlik uyumluluk gereksinimlerini ve ayrıcalıklı erişimlerin kayıtlarına erişirken sistem yöneticilerinin verimliliğini arttırırken ayrıcalıklı erişimler üzerinde denetim imkânı elde edin.

WALLIX Session Manager ile doğru kişinin doğru yere erişimini sağlarken bilgisayar ağı varlıklarınıza yapılan erişimler üzerinde güvenliğinizi sekteye uğratmadan yönetim, kontrol ve denetim edinin.

Dünya çapında tüm işletmelerde uzaktan çalışma eylemi artarken, geleneksel VPN çözümleri maliyetleri ve karmaşıklıkları sebebiyle tercih edilmez hale gelmektedir.

Sistem yöneticilerine ve iş yüklenicilere HTML-5 tabanlı uzaktan bağlantı çözümümüzle herhangi bir tarayıcı üzerinden güvenli erişim sağlayabilirsiniz. RDP, SSH veya telnet bağlantılarına ihtiyacı basit ve çok fonksiyonlu WALLIX Bastion ile ortadan kaldırabilirsiniz. Uzak bağlantıları lokalde açtığınız oturumlarla aynı seviyede kontrol, onay takip ve denetleme imkanlarıyla yönetebilir, sistem yöneticilerine istenilen her yerden erişime sahip hesaplara ait kontrol, denetim ve analiz imkânı sağlayabilirsiniz.

Yerinde ve zamanında erişim bilişim varlıklarını korumak için en güvenli yoldur ve doğru kişinin doğru kaynaklara erişimini amaca yönelik ve doğru zamanda sağlar. Erişim sahiplerine sadece ihtiyaç olduğu zamanlarda ayrıcalık tanınması, saldırı alanının daraltılması, iç tehditlerin en aza indirilmesi ve hassas varlıklara yönelik güçlü bir koruma imkânı sunar.

Ölçeklenebilir kurulumu uygun fiyata alın.

PAM çözümü kurulumu sonrasında işi biten bir çözüm değildir. WALLIX Bastion işletmelere makro seviyedeki ihtiyaçlara cevap veren, uzun dönem sürdürülebilir yaklaşım ile ayrıcalıklı erişim güvenliğinde işletmelere modüler şekilde ihtiyaçları karşılayan bir çözümdür. Bastion ile güvenli erişimi hızlı ve kolayca altyapınıza entegre edin, dilerseniz kademeli olarak ek bileşenler ekleyin.

RPA, gün geçtikçe bilişim ve altyapı şemalarında gündeme gelen bir maddedir. İmtiyazlı Erişim Yönetim (PAM) araçlarını verimli şekilde kullanabilmek ve çalışanların görevlerini otomasyon haline getirebilmeleri için granülerlik daha fazla ihtiyaç haline gelmektedir. WALLIX Bastion REST API ile kullanıcılar her zamanki arayüzlerine ulaşır gibi Bastion’ın herhangi bir özelliğine ulaşabilir. Geleneksel grafik arabirimde bulunan tüm özellikler bir API üzerinden kullanılabilir, böylece Bastion size kapsamlı bir şekilde kullandığınız arabirimi kontrol etmenize izin verir.

PAM Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

PASSWORD MANAGER

Yüksek teknolojili şifreleme teknikleriyle korunan parolaları çalınma ve paylaşıma karşı korur, denetimli saklama modülü ile giriş bilgilerini güvenli şekilde depolar. Yapışkanlı kağıtlara, excel dosyaları içine, daha da kötüsü olan düz metin ile not edilen şifrelerin kullanımını ortadan kaldırın. Ayrıcalıklı hesaplara yönelik uygulamadan uygulamaya parola yönetimi gibi yüksek seviye parola güvenlik kontrolü temin edin.

WALLIX Password Manager, parolaları, gizli bilgileri ve giriş bilgilerinin sistem yöneticilerince kolayca denetlenip, düzenlenmesine olanak sağlar. WALLIX Vault ile entegre çalışan WALLIX Password Manager, dilerseniz üçüncü parti parola saklama ortamlarıyla entegre çalışabilir, bu sayede mevcut yatırımlarınızın güvenlik seviyelerini arttırabilirsiniz.

WALLIX PAM

PEDM (Privilege Elevation and Delegation Management)

Sistem yöneticilerinin hakları hayati varlıklarınız üzerinde kritik açıkları oluşturabilir. PEDM ile firmanızın üretkenliğini etkilemeden doğru kullanıcının, doğru zamanda, doğru giriş ayrıcalıklarına eriştiklerinden emin olursunuz.

PEDM, en hassas BT kaynaklarınıza erişiminiz üzerinde tam kontrol sağlar. Gereğinden fazla yetkisi olan kullanıcıları ortadan kaldırır, çalışma ekibinizin verimliliğini düşürmeden güvenlik risklerini azaltır.

WALLIX PAM