Ekran System Nedir? Ne İşe Yarar?

Ekran System, oturum kaydetme ve aktivite denetim raporunun yanında endpoint cihazlara yüklenebilen, sistem kaynaklarını yoğun bir şekilde tüketmeyen ajanıyla kimlik ve erişim yönetimi sağlayabilen evrensel iç risklerden koruma yazılımıdır.

Ekran System İç Tehditleri Nasıl Azaltır?

Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi

Ayrıcalıklı erişim izinlerini denetleyin, ayrıcalıkların ataması ve hassas veriye erişim de dahil, yapılan eylemlerin detaylı denetimi için her ayrıcalıklı oturumu kaydedin

İş Yüklenici Denetimi

İşletmeniz ile çalışan üçüncü parti hizmet sağlayıcıların ve uzaktan erişim sağlayan üreticilerin erişim ve aktivitelerini kontrol edin. Bilişim güvenliği'nizi sağlayın.

Çalışan Denetimi

Gerçek zamanlı çalışanların verimliliğini arttırın ve denetlemelere yönelik zengin içerikli oturum raporları edinin. Kötüye kullanım ya da sahtekarlık eylemi gerçekleşirken müdahalede bulunun.

Güvenlik Uyumluluğu

Endüstrilere uyumluluğa yönelik etkin siber güvenlik yazılımı ile network güvenliğini sağlayın. *PCI DSS *SWIFT CSP *HIPAA *NIST

Kimlik Yönetimi

Çoklu faktör doğrulama kurulumu ile paylaşılan hesap kullanan kullanıcıları ikincil doğrulama sayesinde tanımlayın

Dahili Vaka Denetimi

Çalışanlarınızın ya da üçüncü parti iş yüklenicilerin neden olduğu durumları hızlıca denetleyin. Siber güvenlik'i sağlayın.